***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Miechowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Miechów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering dietetyczny Proszę Zdrowie może okazać się Twoim nowym sprzymierzeńcem w zbilansowanym odżywianiu. Nasze pakiety są starannie opracowywane tak, aby zawarte w nich składniki odżywcze mogły jak najlepiej współgrać z konkretnymi potrzebami organizmu. Wiemy przy tym także jak ważne dla wytrwania w zdrowym trybie życia, jest czerpanie z niego przyjemności. Z tego względu nasze posiłki zachwycają bogactwem smaku, który opiera się m.in. na ozonowanych warzywach i owocach, najwyższej jakości tłuszczach. Proponujemy powrót do korzeni – nasza kuchnia proponuje nowoczesne menu, przygotowywane bez udziału wysoce przetworzonych półproduktów, konserwantów czy polepszaczy. Dzięki temu możesz rozsmakować się w diecie, która pomoże Ci w unormowaniu masy ciała, metabolizmu i poprawie samopoczucia.

Catering dietetyczny w Miechowie i okolicy

Catering dietetyczny w Miechowie i okolicy

Działamy w wielu miejscach, na terenie całej Polski. Zamieszkujesz Miechów, Bukowską Wolę lub Poradów? Przez 6 dni w tygodniu możemy dostarczać wybrany pakiet diety wprost pod wskazany adres. Zawsze świeżo i smacznie.

Więcej