***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Michałowic i okolic
image image

Smaczny catering wegański Michałowice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Pracujesz nad zbilansowaną dietą opartą na składnikach pochodzenia roślinnego? Sprawdź pakiety przygotowane w ofercie Proszę Zdrowie! Wegańskie i bezglutenowe gotowanie, w oparciu o najwyższej jakości składniki to baza naszego menu. Tworzymy posiłki zawierające ozonowane warzywa, owoce, znakomitej jakości tłuszcze, a to wszystko z wyłączeniem nabiału, cukru, GMO oraz sztucznych polepszaczy. Dieta dopasowana do konkretnych potrzeb powinna współgrać z Twoim wiekiem, płcią i zapotrzebowaniem kalorycznym. Wybór naszych wariantów pozwoli Ci dobrać jadłospis, który będzie wspierał prawidłową przemianę materii, zdrowie, dobre samopoczucie oraz realizację przedsięwziętych celów treningowych. Zaufaj naszej jakości i poznaj nowy sposób na prowadzenie wartościowej oraz zróżnicowanej diety.

Catering dietetyczny w Michałowicach i okolicy

Catering dietetyczny w Michałowicach i okolicy

Sprawdź przygotowane przez nas warianty menu. Proponujemy opcję wygodnej dostawy. Z naszego cateringu mogą korzystać także osoby zamieszkujące Michałowice, Raciborowice, Kończyce, Książniczki, Młodziejowice oraz Górną Wieś. Zapraszamy!

Więcej