***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Mełgiewa i okolic
image image

Pyszny catering wegański Mełgiew

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dietetyczny catering Proszę Zdrowie to marka oparta na konkretnym pomyśle – uważamy, że zdrowe odżywianie powinno być nieskomplikowane, odpowiednio zbilansowane i wolne od wysoko przetworzonej żywności. Poszukujesz smacznej diety pudełkowej? Chcesz opcji wegańskiej? Rezygnujesz z glutenu w swojej diecie? Sprawdź zatem naszą ofertę! Nasi kucharze dokładają starań, aby utrzymać jak najwyższą jakość proponowanych przez nas posiłków – już nie musisz wybierać między przyjemnością jedzenia, a zdrowiem. Proponujemy zróżnicowane menu, które opiera się przede wszystkim na ozonowanych warzywach i owocach, wartościowych tłuszczach oraz jest pozbawione niepotrzebnych, syntetycznych polepszaczy.

Catering dietetyczny w Mełgwi i okolicy

Catering dietetyczny w Mełgwi i okolicy

Szukasz opcji dowozu cateringu dietetycznego do miejscowości takich jak Mełgiew, Franciszków lub Nowy Krępiec? Znakomicie, ponieważ nasza oferta jest kierowana także do Ciebie! Wybrany pakiet możesz otrzymywać pod wskazany adres, przez 6 dni w tygodniu, pakowany ekologicznie oraz transportowany tak, aby zagwarantować świeżość i maksimum smaku.

Więcej