***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Masłowa i okolic
image image

Catering wegański Masłów w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wegańska dieta powinna być zaplanowana tak, aby dostarczać do organizmu wszystkich niezbędnych składników. W Proszę Zdrowie wiemy jak to zrobić. Proponujemy menu oparte na wysokiej jakości produktach roślinnych – przygotowane w oparciu o wytyczne diety bezglutenowej. Co więcej, dbamy aby na Twoim talerzu mogły pojawiać się wyłącznie naturalne składniki, pozbawione zbędnych dodatków, polepszaczy czy konserwantów. Proponujemy dietę w wariancie ketogenicznym, low fodmap, sirtuinowym oraz wysokoenergetycznym. Poszukujesz pomocy, aby pozbyć się zbędnych kilogramów? Mamy w naszej ofercie wariant dla Ciebie! Sprawdź nasze opcje i przekonaj się jak wiele może zyskać Twój organizm dzięki zbilansowanej, różnorodnej i smacznej diecie, skrojonej pod jego potrzeby.

Catering dietetyczny w Masłowie i okolicy

Catering dietetyczny w Masłowie i okolicy

Wiesz już który z pakietów naszego menu chcesz wypróbować? Jedzenie dostarczamy do miejscowości takich jak Masłów, Domaszowice, Wola Kopcowa, Masłów Pierwszy, Masłów Drugi oraz Dąbrowa – przez 6 dni w tygodniu, odpowiednio zapakowane i zawsze smaczne.

Więcej