***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Marcinkowic i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Marcinkowice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Odżywiaj się z uwzględnieniem w diecie niezbędnej porcji warzyw i owoców, każdego dnia. Wegański catering dietetyczny Proszę Zdrowie jest opcją idealną dla wszystkich osób wyłączających ze swojej diety mięso oraz poszukujących sposobu na jedzenie w sposób zbilansowany i wartościowy. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę i przekonaj się jak łatwo można skorzystać z menu opracowanego z uwzględnieniem Twoich potrzeb żywieniowych. Czy to w wariancie ketogenicznym, low fodmap czy wysokoenergetycznym, przekonasz się, że wybrany pakiet diety dostarczy do organizmu wszystkie niezbędne mu substancje, skutecznie wspierając prowadzony przez Ciebie trening czy redukcję masy. Gwarantujemy przy tym znakomity smak oraz różnorodny jadłospis, przygotowywany na każdy kolejny tydzień.

Catering dietetyczny w Marcinkowicach i okolicy

Catering dietetyczny w Marcinkowicach i okolicy

Chcesz regularnie otrzymywać wybrany pakiet diety pudełkowej? Nic prostszego. Na stronie wybierz odpowiednie menu oraz podaj adres dostawy. Pakiety możemy dostarczyć także do mniejszych miejscowości na terenie województwa dolnośląskiego, jak Marcinkowice i okolic. Sprawdź już teraz.

Więcej