👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Malborka i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Malbork

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Masz zamiar zmienić to w jaki sposób skomponowana jest Twoja codzienna dieta? Dynamiczny tryb życia, obowiązki w pracy oraz hobby mogą utrudniać samodzielne planowanie i przygotowywanie posiłków – zwłaszcza gdy mają one dostarczać określoną liczbę kalorii. Postaw na dietę od Proszę Zdrowie i rozpocznij rewolucję w codziennym odżywianiu. Współpracujemy z dietetykami oraz zespołem doświadczonych kucharzy, którzy każdego dnia przygotowują posiłki na bazie ozonowanych warzyw i owoców, bez dodatku GMO, nabiału, cukru czy szkodliwych tłuszczów trans. Dbamy o to, aby nasza kuchnia opierała się wyłącznie na niskoprzetworzonych i naturalnych składnikach. Dzięki temu udało się nam opracować selekcję różnorodnych jadłospisów, tworząc je zgodnie z wymogami diety wegańskiej i bezglutenowej – zawsze smacznie!

Catering dietetyczny w Malborku i okolicy

Catering dietetyczny w Malborku i okolicy

Catering pudełkowy Proszę Zdrowie można zamówić z opcją wygodnej i szybkiej dostawy, którą realizujemy przez sześć dni w tygodniu m.in. do miejscowości takich jak Malbork lub pobliski Wielbark. Sprawdź naszą ofertę i zamów wybrany pakiet już dzisiaj!

Więcej