👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Luzina i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Luzino

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jakość prowadzonej przez nas diety ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Jeśli czujesz się zmęczony, ospały i zauważasz, że brak Ci energii, być może problem tkwi w jakości codziennego jadłospisu? Poszukujesz sposobu na wprowadzenie do niego zmian? Proszę Zdrowie oferuje zdrowy catering dietetyczny, który został opracowany w myśl zasady łączącej wysoką odżywczość, z różnorodnością proponowanych dań. Dobierając dietę nie można zapominać o jakości wybieranych składników – o czym doskonale wiemy! W naszych posiłkach nie znajdziesz konserwantów, sztucznych aromatów, barwników, tłuszczów utwardzonych czy dodatku cukru. Gotujemy smacznie, lekko i wegańsko. Chcesz wesprzeć efektywną utratę masy ciała? Szukasz zdrowej opcji na codzienny lunch? Szukasz sposobu na dodanie sobie energii każdego dnia? W naszej ofercie znajdzie się pakiet odpowiedni dla Ciebie.

Catering dietetyczny w Luzinie i okolicy

Catering dietetyczny w Luzinie i okolicy

Dostarczamy posiłki do miejscowości takich jak Luzino, Robakowo, Dąbrówka, Nowe Kębłowo, Wielki Las czy Dąbrowski Młyn.

Więcej