***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Lutyni i okolic
image image

Pyszny catering wegański Lutynia

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Proszę Zdrowie to nie tylko catering dietetyczny. Chcemy zaproponować Ci znakomitej jakości dietę, opartą na pakietach posiłków przygotowywanych w naszej kuchni na bazie naturalnych składników, takich jak świeże warzywa, owoce oraz oleje – a wszystko to wolne od konserwantów, polepszaczy smaku czy produktów GMO. Rezygnujemy z dodatku cukru, nabiału oraz wysoce przetworzonych półproduktów. Dzięki temu możemy oferować wegańskie i bezglutenowe posiłki, zachwycające pełnią naturalnego smaku. Wiemy jak prawidłowo zbilansować jadłospis na cały dzień, aby posiłki mogły wspierać Cię w realizacji przedsięwziętych celów. Pracujesz nad kształtowaniem sylwetki? Ćwiczysz? Planujesz wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania? Wybierz zaproponowane przez nas warianty diety i ciesz się dobrym samopoczuciem każdego dnia.

Catering dietetyczny w Lutyni i okolicy

Catering dietetyczny w Lutyni i okolicy

Chcesz móc odżywiać się smacznie i zdrowo, bez konieczności samodzielnego gotowania? Zamów zatem wybrany pakiet menu już dzisiaj i ciesz się wygodną dostawą pod same drzwi. Lutynia oraz okoliczne miejscowości to punkty znajdujące się w obszarze naszej dostawy. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Więcej