👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Lubin
image image

Najlepszy catering wegański Lubin

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Spróbuj potraw wegańskich i wegetariańskich z cateringu dietetycznego a zrezygnujesz z mięsa!

Odpowiednio dobrana wegetariańska lub wegańska dieta pudełkowa a jest zdrowa i zdolna do zaspokojenia niezbędnych potrzeb żywieniowych organizmu. Jest odpowiednia dla każdego człowieka, w tym sportowców, kobiet po porodzie i karmiących piersią, przyczynia się do obniżenia poziomu tzw. złego cholesterolu i lepszej kontroli poziomu glukozy we krwi. Wegetarianie i weganie są mniej narażeni na otyłość, chorobę niedokrwienną serca i nadciśnienie, cukrzycę typu 2 i niektóre rodzaje nowotworów. Nasz catering dietetyczny posiada bogatą ofertę diet opartych na produktach roślinnych a także z wykorzystaniem nabiału, jajek i ryb.

Czy catering wegański Lubin posiada w ofercie również diety wegetariańskie?

Tak, nasz catering wegański posada szeroką ofertę diet pudełkowych w której znajdują się także warianty wegetariańskie. Warto zaznaczyć, że weganizm to nie tylko wykluczenie produktów pochodzenia zwierzęcego, ale zupełnie nowa dieta i cały system żywieniowy. Dietetycy z naszego cateringu dietetycznego mają duże doświadczenie w planowaniu odżywiania z wykorzystaniem warzyw, owoców, orzechów, nasion, pestek. Ważne, aby w takiej diecie była wystarczająca ilość białka roślinnego (rośliny strączkowe, w tym soja, zboża, orzechy), wapnia (sezam, migdały, orzechy nerkowca, mleko roślinne wzbogacane wapniem, warzywa ciemnozielone i liściaste) oraz żelaza (kasza gryczana, buraki).

Cynk znajduje się w pełnych ziarnach, roślinach strączkowych, orzechach nerkowca, pestkach dyni i słonecznika, jajach i produktach mlecznych. Omega 3 składa się z kilku ważnych aminokwasów i dietetyk z naszej firmy cateringowej zaspokaja zapotrzebowanie na kwas alfa-linolenowy poprzez żywność taką jak: siemię lniane, nasiona chia, orzechy włoskie, olej rzepakowy i olej sojowy. Osoby, które zrezygnowały z jedzenia mięsa mają o około jedną czwartą mniejsze ryzyko chorób sercowo-naczyniowych niż osoby jedzące produkty odzwierzęce.

Więcej

Dietetycy z naszego cateringu w Lubinie dostrzegają pozytywny wpływ jedzenia produktów roślinnych:

  • Korzystnie wpływa na masę ciała, metabolizm węglowodanów i profil lipidowy.
  • Zmniejsza objawy ogólnoustrojowego zapalenia organizmu.
  • Korzystnie wpływa na mikroflorę jelitową, zwiększając różnorodność i liczbę pożytecznych mikroorganizmów.

Czy wegańska dieta pudełkowa Lubin służy osobom z dużym wydatkiem energetycznym?

Sportowcy oraz osoby, które pracują fizycznie potrzebują dodatkowej ilości białka, aby wesprzeć ekstremalną aktywność fizyczną i naprawić zniszczone białka mięśniowe spowodowane intensywnym treningiem lub dźwiganiem ciężkich rzeczy. Czy dieta roślinna może dostarczyć wystarczającą ilość białka, aby zapewnić dodatni bilans azotowy dla pracy mięśni? Eksperci od spraw żywienia wskazują, że wegańska dieta pudełkowa zapewnia sportowcom oraz innym osobom ze zwiększonym wydatkiem energetycznym odpowiednią ilość białka. Nasz catering dietetyczny zaleca, aby weganie i wegetarianie spożywali szeroką gamę produktów roślinnych, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie na białka i aminokwasy.

Oferowane przez nasz catering diety bogate w białko:

  • Wegańska dieta pudełkowa Proteinowa jest dedykowana sportowcom oraz osobom pracującym fizycznie. Dzięki wprowadzeniu odpowiednich produktów ilość biała w diecie jest optymalna. Koktajle białkowe (25-30 g białka) pomagają osiągać lepsze wyniki sportowe oraz regenerują mięśnie po treningu. Nasz catering wegański wykorzystuje warzywa o wysokiej gęstości odżywczej, np. białko dyniowe, konopne, orzechy, mleka roślinne.
  • Dieta ketogeniczna zawiera małe ilości węglowodanów, zwiększone ilości niskoskrobiowych warzyw, które zawierają spore ilości tłuszczu i białka.
Więcej

Inne rodzaje wegańskich diet pudełkowych w Lubinie:

  • Diety zdrowotne – Niskie IG, dieta Mama, Ratunek dla wątroby, Low-FODMAP (problemy trawienne).
  • Diety na odchudzanie – dieta ketogeniczna, dieta klasyczna, detoksy sokowe, dieta dr Dąbrowskiej, diety Sirtuinowe (aktywacja białka zwanego sirtuinami).

Jakie założenia dietetyczne ma catering wegański i wegetariański w Lubinie?

W naszym cateringu wegańskim pracują doświadczeni specjaliści, którzy znają wpływ produktów spożywczych na zdrowie człowieka. Według Światowej Organizacji Zdrowia czerwone mięso jest rakotwórcze dla ludzi i może powodować raka okrężnicy, trzustki i prostaty. Na skutek nadmiernego spożycia tłuszczów zwierzęcych na ściankach naczyń krwionośnych tworzą się blaszki cholesterolowe, co prowadzi do miażdżycy. Natomiast ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia zmniejsza się u osób, które zrezygnowały z mięsa na rzecz ryb. Dieta oparta głównie na roślinach zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 2. Nasza firma cateringowa posiada odpowiednio opracowane plany żywieniowe które przynoszą wiele korzyści zdrowotnych, opieramy się na produktach roślinnych w przypadku wegańskiej diety pudełkowej, wprowadzamy jajka i nabiał do diety wegetariańskiej oraz ryby i owoce morza do diety wegetariańskiej fish. Wybierając konkretną dietę możesz zdecydować, czy ma zawierać gluten czy go wykluczać.

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa ProszeZdrowie, posiada w swojej ofercie wiele wartościowych wegetariańskich i wegańskich diet pudełkowych. Bez względu na wybrany wariant każda z nich jest bogata w witaminy, minerały, antyoksydanty, błonnik oraz prawidłowo wyliczone kalorie, białko, tłuszcz i węglowodany. Zawsze na czas dowozimy posiłki w ekologicznych pudełkach oraz soki w plastikowych butelkach z recyklingu.

Więcej