***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Lubienia i okolic
image image

Smaczny catering wegański Lubień

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering Proszę Zdrowie powstał z myślą o ułatwieniu dostępu do wartościowej diety osobom, którym zależy na odżywianiu zgodnym z potrzebami organizmu. Nasza filozofia? Jedz zdrowo i wartościowo, ale przy tym smacznie. Stawiamy na różnorodność proponowanego menu. Na każdy dzień tygodnia opracowujemy inny jadłospis, dzięki któremu poznasz ekscytujące smaki i prawidłowo odżywiasz organizm. Oferujemy posiłki wegańskie i bezglutenowe, komponowane w oparciu o wytyczne diety ketogenicznej, low fodmap czy sirtfood. Wiemy w jaki sposób przygotować pakiet wysokoenergetyczny oraz wybór posiłków dla osób na diecie niskokalorycznej. Możesz zaufać naszej jakości. Gotujemy prosto, naturalnie, bez sztucznych dodatków i wysoce przetworzonych półproduktów – zawsze smakowicie, aromatycznie oraz wartościowo. Przekonaj się!

Catering dietetyczny w Lubieniu i okolicy

Catering dietetyczny w Lubieniu i okolicy

Jak zamówić wybrany pakiet? To proste! Nasza strona intuicyjnie przeprowadzi Cię przez cały proces, a jedzenie możesz zamówić z dostawą, także do miejscowości Lubień oraz Skomielna-Biała. Zapraszamy.

Więcej