☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Łowicza i okolic
image image

Pyszny catering wegański Łowicz

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Każdy organizm jest nieco inny – w związku z czym prowadzona dieta powinna być precyzyjnie dopasowana do konkretnych potrzeb. Chcesz przekonać się jak znaczący wpływ może mieć sposób odżywiania na Twoją codzienną działalność? Sprawdź catering dietetyczny od Proszę Zdrowie. W naszej kuchni przygotowujemy wybór różnorodnych wariantów diety wegańskiej, oparty na najwyższej jakości składnikach. Gotujemy bez sięgania po wysoko przetworzone półprodukty, konserwanty czy polepszacze smaku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że na Twoim talerzu lądują wyłącznie wartościowe i smakowite posiłki. Postaw na pakiety diety specjalistycznej lub też zamów regularnie dostarczany wariant diety na cały dzień – odżywiaj się różnorodnie i zdrowo.

Catering dietetyczny w Łowiczu i okolicy

Catering dietetyczny w Łowiczu i okolicy

Chcesz móc zamówić dostawę wybranego pakietu cateringu dietetycznego w obrębie Łowicza lub okolic? Zamów dietę, która będzie wspierać Twój organizm najlepiej, a posiłki pełne smaku i wartościowych składników mogą być dostarczane pod dany adres. Przekonaj się jakie to proste.

Więcej