☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Legionowa i okolic
image image

Smaczny catering wegański Legionowo

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wegańska dieta musi być przygotowana tak, aby móc zapewnić organizmowi selekcję wszystkich podstawowych składników odżywczych i witamin. W Proszę Zdrowie rozumiemy w jaki sposób podejść do takiego wyzwania. Oferujemy menu bazujące na najwyższej jakości produktach pochodzenia roślinnego. Nasze posiłki są przygotowane z uwzględnieniem wytycznych diety bezglutenowej. Ponadto, dbamy także aby w Twoje dłonie mogły trafiać się składniki naturalne, pozbawione niepotrzebnych dodatków, polepszaczy smaku i konserwantów. Przedstawiamy diety w opcji ketogenicznej, low fodmap, sirtuinową oraz wysokoenergetyczną. Marzysz, aby pozbyć się zbędnych kilogramów? W naszej ofercie dostępny jest wariant także dla Ciebie! Zapoznaj się z wariantami cateringu. Przekonaj się jak dużą różnicę dla Twojego organizmu może oznaczać przejście na zbilansowaną, i różnorodną dietę, skrojoną pod jego potrzeby.

Catering dietetyczny w Legionowie i okolicy

Catering dietetyczny w Legionowie i okolicy

Zdecydowałeś/aś już który z pakietów naszego menu wypróbujesz? Nasze jedzenie dowozimy do miejscowości takich jak Legionowo oraz okolic – regularnie, przez 6 dni w tygodniu, zawsze smaczne i wartościowe dla Twojego organizmu.

Więcej