***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Łęczycy i okolic
image image

Smaczny catering wegański Łęczyca

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poznaj nowy sposób na zdrowe odżywianie. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie to atrakcyjna opcja dla osób, którym zależy na oszczędności czasu oraz prowadzeniu zbilansowanej diety. Nasze pakiety dostarczą Ci każdego cennych substancji odżywczych, zawartych w smakowitych potrawach, które sprawią że zmiana nawyków żywieniowych okaże się nieco łatwiejsza. Poznaj przygotowane przez nas warianty diety. Od pakietów wysokoenergetycznych, poprzez specjalistyczne, a także opcje takie jak detoks sokowy – postaw na jedzenie, które będzie odpowiednio wspierać Cię w realizacji codziennych wyzwań i założonych celów. Pomożemy w wyborze opcji diety, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich aktualnych potrzeb, wieku, zapotrzebowania oraz samopoczucia. Zapraszamy!

Catering dietetyczny w Łęczycy i okolicy

Catering dietetyczny w Łęczycy i okolicy

Zapoznaj się z szeroką ofertą pakietów naszej diety. Pakiety regularnie dostarczamy także do mniejszych miejscowości jak Łęczyca oraz okolice. Możesz cieszyć się znakomitym smakiem posiłków opracowanych z myślą o Twoich potrzebach.

Więcej