👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Lęborka i okolic
image image

Catering wegański Lębork w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nie da się ukryć, że dobrze opracowana i zróżnicowana dieta wpływa na zarówno Twoje zdrowie, jak i wygląd oraz samopoczucie. Prawidłowe żywienie jest potrzebne do właściwego działania organizmu, ale przy tym nie musi oznaczać ciągłych kompromisów i wyrzeczeń. Catering dietetyczny od Proszę Zdrowie to opcja odpowiednia dla wegan oraz osób eliminujących ze swojej diety gluten – i nie tylko. Na nasze zróżnicowane jadłospisy składają się dobrze zbilansowane posiłki, które dostarczą do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Nie zapominamy jednak także o tym, jak istotna jest przyjemność jedzenia. Zaufaj naszemu doświadczeniu! Popraw jakość funkcjonowania organizmu, a przy tym poznawaj nowe i ekscytujące smaki, każdego dnia.

Catering dietetyczny w Lęborku i okolicy

Catering dietetyczny w Lęborku i okolicy

Obszar dostawy Proszę Zdrowie nieustannie się poszerza. Dzięki temu możemy z łatwością dostarczać posiłki także osobom zamieszkującym mniejsze miejscowości, takie jak Lębork. Sprawdź nasze pakiety z dostawą do Lęborka oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Więcej