***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Łasku i okolic
image image

Catering wegański Łask w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Żyjesz w biegu? Codzienne załatwienia, praca, trening oraz hobby mogą pochłonąć bez reszty. Jeśli jednak mimo wypełnionego grafiku chcesz także móc zadbać o wartościowe odżywianie, catering dietetyczny Proszę Zdrowie może okazać się opcją idealną dla Ciebie. Jak to działa? Możesz wybrać spośród oferty pakiet diety codziennej lub też zdecydować się na opcję specjalistyczną, która pomoże odpowiednio odżywić Twój organizm. Spróbuj naszych smaków. Gotujemy wegańsko! W naszych kuchniach wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości składniki, pozbawione konserwantów, polepszaczy czy dodatkowej porcji cukru. Jedz zgodnie ze swoim rytmem – zdrowo, smacznie i wartościowo, każdego dnia.

Catering dietetyczny w Łasku i okolicy

Catering dietetyczny w Łasku i okolicy

Czy wiesz, że wybrany pakiet możesz otrzymywać przez 6 dni w tygodniu, pod wskazany adres? Nasz catering rozwozimy jednak nie tylko na terenie największych miast, ale także w mniejszych miejscowościach, jak Łask oraz okolice. Zapoznaj się z opcjami od Proszę Zdrowie i zadbaj o nową jakość swojego codziennego jadłospisu, już dzisiaj.

Więcej