***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Krasnego i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Krasne

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Pracujesz nad swoją sylwetką? Chcesz jeść smacznie i różnorodnie, dbając przy tym o unormowanie masy ciała? Marzysz o diecie, która nie będzie nudna i uciążliwa? Catering dietetyczny Proszę Zdrowie może okazać się zatem opcją dla Ciebie. Naszym celem jest dostarczanie w Twoje ręce świeżych i zbilansowanych posiłków, opartych na warzywach oraz cennych tłuszczach – bez dodatku nabiału, cukru czy obecności glutenu. Wśród naszych diet znajdziesz m.in. program wysokoenergetyczny, niskokaloryczny, jadłospis ketogenny, dietę sirtfood czy fodmap. Spośród nich możesz dobrać warianty o różnej kaloryczności. Dokładamy starań, abyś w każdym tygodniu mógł poznawać nowe, ekscytujące smaki. Nasz zespół czuwa nad zachowaniem najwyższej jakości każdego posiłku. Dostarczamy je szczelnie zapakowane, bez ryzyka przerwania łańcucha chłodniczego – prosto do Ciebie.

Catering dietetyczny w Krasnym i okolicy

Catering dietetyczny w Krasnym i okolicy

Naszą dietę możesz zamawiać z dostawą pod wskazany adres. Krasne i Malawa w województwie podkarpackim również znajdują się w obszarze, do którego dojeżdżają nasi dostawcy.

Więcej