👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kościelnicy i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Kościelnica

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dieta powinna być zgodna z potrzebami organizmu oraz współgrać z naszym stylem życia. Jeśli na co dzień nie masz czasu lub ochoty spędzać czasu w kuchni, postaw na wygodne rozwiązanie – wypróbuj catering dietetyczny od Proszę Zdrowie. Czy wiesz jak wiele zależy od odpowiednio zbilansowanej diety? Jest ona konieczna dla zachowania dobrego samopoczucia, energii oraz regeneracji organizmu. Za pośrednictwem jedzenia możesz efektywnie wspierać swoje treningi lub też wspomóc naturalne unormowanie masy ciała. Wypróbuj przygotowane w naszej ofercie opcje. Postaw na pakiet diety codziennej lub wariant specjalistyczny. Możesz zamówić pakiet rozpisany na cały dzień, lunch lub pakiet soków. Zapewnij swojemu organizmowi najlepsze wsparcie.

Catering dietetyczny w Kościelnicy i okolicy

Catering dietetyczny w Kościelnicy i okolicy

Kościelnica jest jedną z miejscowości, do których mogą trafiać pakiety naszej diety pudełkowej. Możesz z łatwością zamówić daną opcję, zdecydować przez jaki okres czasu chcesz z niego korzystać, a następnie – cieszyć się smakowitą dietą, dostarczaną codziennie wprost pod Twoje drzwi.

Więcej