***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Koluszek i okolic
image image

Catering wegański Koluszki w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czas na nowoczesne rozwiązania, które pomogą Ci w zmianie nawyków żywieniowych. Poznaj selekcję wegańskich jadłospisów przygotowanych przez Proszę Zdrowie i przekonaj się, że wartościowa dieta może nie tylko służyć organizmowi, ale także znakomicie smakować. Posiłki przygotowywane są w oparciu o najwyższej jakości składniki. Nasze jedzenie jest wolne od zbędnych dodatków – rezygnujemy z dodatku wysoko przetworzonych produktów, konserwantów, GMO czy barwników. Zamiast tego stawiamy na bogactwo naturalnego smaku i prostych receptur. Program możesz dobrać w zależności od poziomu swojej aktywności fizycznej, preferencji żywieniowych oraz aktualnych potrzeb. Odpowiednia dieta może okazać się Twoim sprzymierzeńcem każdego dnia.

Catering dietetyczny w Koluszkach i okolicy

Catering dietetyczny w Koluszkach i okolicy

Zamieszkujesz Koluszki lub okolice? Mamy zatem dobrą wiadomość. Pakiet diety może być regularnie dostarczany pod dany adres na terenie Twojej miejscowości. Zadbamy o to, aby każda porcja zachowała maksimum smaku i świeżości. Jedzenie pakujemy ekologicznie.

Więcej