***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kołobrzegu i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Kołobrzeg

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Morza szum, ptaków śpiew, a wśród tych pięknych nadmorskich krajobrazów Catering Proszę Zdrowie, który poszerzył swoją strefę dostaw o Kołobrzeg i jego okolice. Chcemy zapewnić mieszkańcom Kołobrzegu i okolic smaczne, zdrowe i świeże diety pudełkowe z dowozem do Kołobrzegu i okolic pod same drzwi naszych klientów.

Catering wegański Kołobrzeg

Catering wegański Kołobrzeg

Nasze diety tworzone są z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych klientów. Dlatego też produkty, których używamy są całkowicie pozbawione konserwantów, sztucznych dodatków czy wszechobecnej w dzisiejszych czasach chemii. Dokładamy wszelkich starań, aby mieszkańcy Kołobrzegu, okolic jak i reszty Polski byli zadowoleni z przygotowywanych przez nas posiłków. Nasi kucharze wkładają całe swoje serca i zaangażowanie w przygotowanie dań, które na długo zapadną Wam w pamięć. Za to nasz Szef Kuchni dba o to, aby menu było urozmaicone i nieszablonowe. 

Chcesz zgubić kilka zbędnych kilogramów czy po prostu poprawić swoje samopoczucie. Proszę Zdrowie – Wegański i Bezglutenowy Catering Dietetyczny z dowozem do Kołobrzegu i okolic jest w takich przypadkach najlepszym wyborem! Nasze diety to zbilansowane posiłki dostarczające najważniejszych składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

W Cateringu Proszę Zdrowie każdy mieszkaniec Kołobrzegu i jego okolic znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się zbilansowane 24 roślinne i bezglutenowe diety z dostawą do Kołobrzegu i jego okolic 6 dni w tygodniu. Każda z diet jest inna, dlatego też macie duży wachlarz możliwości. W razie wątpliwości zawsze możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, panią Małgosią, która pomoże Wam wybrać odpowiednią dla Was dietę. Nasi kurierzy rozwożą Wasze zamówienia w specjalnie przystosowanych do tego samochodach. Dzięki temu zachowany jest ciąg chłodniczy, a Wasze potrawy są dostarczone do Waszych domów w Kołobrzegu i okolicach świeże – jakby były przygotowywane na miejscu! 

W Cateringu Proszę Zdrowie dobrze wiemy o tym, że urozmaicona dieta to najlepsza dieta. Dlatego nasi kucharze na czele z Szefem Kuchni każdego dnia dbają o to, aby dania dostarczane na terenie całej Polski, jak i w Kołobrzegu i jego okolicach, były różnorodne i nieszablonowe. Koniec ze schematycznym jedzeniem!

Nie zwlekaj i daj nam szansę już dziś! Zrobimy wszystko, abyś dołączył do grona naszych zadowolonych klientów! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kołobrzegu i okolic do skorzystania z naszej oferty!

Więcej