***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kolbudy i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Kolbudy

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

To w jaki sposób skomponowany jest jadłospis ma ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu, w tym na normalizację masy ciała, a nawet na umiejętność utrzymania skupienia w ciągu dnia. Samodzielne ułożenie zdrowego menu to jednak nie zawsze łatwe zadanie. Proszę Zdrowie proponuje catering wegański, który opracowujemy z myślą o konkretnych potrzebach organizmu. Wśród naszych pakietów dostępne są posiłki odpowiednie dla redukcji masy, dla osób intensywnie trenujących oraz oparte o wytyczne diety ketogenicznej. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, nasi eksperci pomogą z tym zadaniem. Naszym celem jest aby każdego dnia w ręce naszych klientów mogły trafiać zdrowe i smaczne posiłki, przygotowywane wyłącznie z najlepszych składników.

Catering dietetyczny w Kolbudach i okolicy

Catering dietetyczny w Kolbudach i okolicy

Obszar naszej dostawy obejmuje praktycznie całą Polskę. Zamówienie cateringu dietetycznego jest dzięki temu możliwe już nie tylko w większych miastach, ale także w Kolbudach, Otominie, Bąkowie, Lublewie Gdańskim, Bielkowie, Bielkówku, Goszynie bądź miejscowościach takich jak Gołąbkowo.

Więcej