☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kołbaskowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Kołbaskowo

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Tajemnicą zdrowego odżywiania są wysokiej jakości składniki, różnorodność w jadłospisie oraz dopasowanie diety do konkretnych potrzeb organizmu. Nasz catering dietetyczny spełnia wszystkie te wymagania. Każdy posiłek powstaje na bazie świeżych produktów: ozonowanych owoców i warzyw, wartościowych tłuszczów i nieprzetworzonych składników. Proponujemy kilkanaście wariantów diety, opracowanej w zgodzie z wymogami kuchni wegańskiej i bezglutenowej. Razem z Proszę Zdrowie możesz wspomóc swój organizm. Czujesz się osłabiony lub zmęczony? Pragniesz pomocy z unormowaniem masy ciała? Poszukujesz sposobu na urozmaicenie swojej diety? Nie jesteś zapalonym kucharzem? Prowadzisz aktywny tryb życia? Spersonalizowana dieta, pomoże Ci w realizacji codziennych wyzwań.

Catering dietetyczny w Kołbaskowie i okolicy

Catering dietetyczny w Kołbaskowie i okolicy

Catering pudełkowy Proszę Zdrowie możesz zamówić z opcją wygodnej dostawy, również do Kołbaskowa i okolicznych miejscowości, wśród których znajdują się: Stobno, Przylep, Ostoja, Rajkowo, Warzymice, Przecław, Kurów, a także Ustowo.

Więcej