***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kobylnicy i okolic
image image

Catering wegański Kobylnica w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Postaw na dietę pudełkową od Proszę Zdrowie! Chcesz wprowadzić zmiany w sposobie, w jaki komponujesz swoje codzienne posiłki? Planujesz zdrową dietę bez konieczności robienia zakupów i marnowania resztek jedzenia? Jeśli masz zamiar zmienić to, jak skomponowany jest Twój jadłospis, sprawdź wybór diet wegańskich i bezglutenowych, przygotowanych przez naszych ekspertów. Pozwól nam zatroszczyć się o jakość tego, co jesz każdego dnia – nawet jeśli jest to dzień wypełniony zajęciami i aktywnościami. Prowadzenie zdrowej diety może stać się łatwiejsze razem odpowiednio dobranym do potrzeb organizmu pakietem posiłków na lunch lub na cały dzień. Działamy na terenie całej Polski, wliczając w to Pomorze. Nie masz czasu na planowanie posiłków? Zostaw to nam.

Catering dietetyczny w Kobylnicy i okolicy

Catering dietetyczny w Kobylnicy i okolicy

Już dzisiaj możesz zamówić dietę od Proszę Zdrowie. Proponujemy opcję z dostawy do miejscowości takich jak Kobylnica, Kobylniczka, Otok, Widzino, Bolesławice-Kolonia, a także Bolesławice.

Więcej