☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kobylanki i okolic
image image

Smaczny catering wegański Kobylanka

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Przedstawiamy sposób na zbilansowane odżywianie, oparte na naturalnych składnikach. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie został opracowany z uwzględnieniem wegan oraz osób z nadwrażliwością na gluten. W naszych posiłkach nie stosujemy sztucznych aromatów, barwników, konserwantów, a także nie korzystamy z przetworzonych półproduktów. Działamy we współpracy z doświadczonymi kucharzami – dzięki czemu możesz mieć pewność, że każdego dnia w Twoje ręce trafi świeży, wartościowy i smaczny posiłek, zgodny z konkretnymi potrzebami żywieniowymi. Jedzenie przygotowujemy od podstaw, bez dodatku cukru czy kiepskiej jakości tłuszczów. Sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości składniki BIO, opatrzone certyfikatami.

Catering dietetyczny w Kobylance i okolicy

Catering dietetyczny w Kobylance i okolicy

Jeśli chcesz zamówić jeden z wariantów naszej diety, sprawdź opcję dostawy do Kobylanki. Nasze posiłki dowozimy także do pobliskich miejscowości, jak Morzyczyn, Motaniec, Jęczydół, a także Zieleniewo, za każdym razem gwarantując ich świeżość oraz doskonały smak.

Więcej