***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kobióra i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Kobiór

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Na Twoje zdrowie wpływ na wiele czynników, w tym także te, na które masz wpływ. Mowa tutaj o regularnej aktywności fizycznej oraz sposobie odżywiania. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie może pomóc z tym ostatnim. Proponujemy kilkanaście wariantów wegańskiej i bezglutenowej diety, opartej na najlepszych warzywach, owocach i naturalnych tłuszczach. Każdy z naszych posiłków to witaminowa bomba, która zapewni Ci dobre samopoczucie, komfort trawienny oraz wesprze Cię w realizacji celów związanych z wyglądem sylwetki. Możesz przekonać się, także że zbilansowane odżywianie to nie tylko same wyrzeczenia i nuda na talerzu – gotujemy różnorodnie i w każdym tygodniu aktualizujemy nasze menu. Postaw na pakiet o odpowiedniej kaloryczności i dostarczaj do swojego organizmu tego, co niezbędne, każdego dnia.

Catering dietetyczny w Kobiórze i okolicy

Catering dietetyczny w Kobiórze i okolicy

Naszą dostawą obejmujemy w województwie śląskim także Kobiór i okolice. Wybierz dietę, która najlepiej wpisze się w potrzeby Twojego organizmu i ciesz się jadłospisem pełnym wartościowych składników oraz smaku inspirowanego naturą.

Więcej