***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Knurowa i okolic
image image

Smaczny catering wegański Knurów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nie wiesz jak odmienić oblicze swojej codziennej diety? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Ci w unormowaniu masy ciała, utrzymaniu dobrego samopoczucia oraz zapewni wygodę. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie to rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą odżywiać się w sposób dopasowany do potrzeb organizmu. W zależności od czynników takich jak płeć, wiek, styl życia czy nawet pora roku, rodzaj tego co jesz może mieć niebagatelny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Postaw zatem na menu opracowane pod czujnym okiem specjalistów z dziedziny dietetyki oraz doświadczonych kucharzy. Wiemy w jaki sposób przygotować różnorodny i bogaty jadłospis, oparty na najwyższej jakości składnikach, aby zapewnić Ci zdrowie oraz przyjemność płynącą z jedzenia.

Catering dietetyczny w Knurowie i okolicy

Catering dietetyczny w Knurowie i okolicy

Możesz wybierać spośród kilkunastu opcji diety, w zależności od danej kaloryczności czy preferowanego przez Ciebie sposobu odżywiania. Na mapie naszych dostaw znajduje się także Knurów oraz okoliczne miejscowości. Sprawdź czy Twój adres łapie się w ten obszar.

Więcej