***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kiełczowa i okolic
image image

Catering wegański Kiełczów w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Sprawdź naszą ofertę i odkryj nowy sposób na zdrowe odżywianie. Proszę Zdrowie oferuje perfekcyjnie zbilansowany catering dietetyczny, oparty wyłącznie na najwyższej jakości składnikach. Proponujemy różnorodne warianty menu, które możesz dobrać według wieku, płci, zapotrzebowania energetycznego czy nawet pory roku. Zapewnij swojemu organizmowi niezbędną porcję wartości odżywczych, witamin oraz cennych minerałów, ciesząc się jednocześnie pełnią smaku. Wybierz jadłospis dzięki któremu przekonasz się, że wartościowa dieta może być czymś więcej niż tylko ciągłymi wyrzeczeniami. Sztab naszych doświadczonych kucharzy oraz dietetyków czuwa nad przygotowywaniem posiłków. Gotujemy wegańsko, z dbałością o różnorodność i bogactwo aktualnego menu.

Catering dietetyczny w Kiełczowie i okolicy

Catering dietetyczny w Kiełczowie i okolicy

Jedną z miejscowości, do której regularnie dostarczamy pakiety naszej diety pudełkowej jest Kiełczów oraz okolice. Jak można zamówić wybraną dietę? To proste! Sięgnij po wariant, którym najlepiej zgrywa się z Twoimi aktualnymi potrzebami i ciesz się znakomitymi posiłkami, dostarczanymi wprost pod Twoje drzwi.

Więcej