***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Kalwaria Zebrzydowska

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wybierz odpowiednią dla siebie dietę, która będzie idealnie współgrać z potrzebami Twojego organizmu. Odkryj nowe korzyści, jakie może zapewnić odżywianie w sposób zbilansowany. Każdego dnia możesz cieszyć się dzięki temu zastrzykiem dobrego samopoczucia i pewnością siebie. Doskwiera Ci ciągłe zmęczenie i brak energii w ciągu dnia? Chcesz rozpocząć dietę, odpowiednią dla wsparcia prowadzonego treningu? Jeśli szukasz opcji, która umożliwi Ci zrezygnować z konieczności codziennego gotowania, sprawdź ofertę cateringu Proszę Zdrowie. Proponujemy zbilansowane menu dietetyczne, opracowywane pod czujnym okiem najlepszych ekspertów. Nasze posiłki są przygotowywane każdego dnia i dostarczane przez sześć dni w tygodniu – zawsze ekologicznie zapakowane oraz świeże.

Catering dietetyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicy

Catering dietetyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicy

Zamów jeden z naszych wariantów jadłospisu już dzisiaj! Jeśli chcesz wypróbować nasze smaki, zdecyduj się na pakiet próbny. Catering może być regularnie dostarczany pod wskazany adres na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic. W centrum naszej filozofii znajduje się menu wegańskie, na bazie którego powstały dostępne w naszej ofercie diety – rozsmakuj się w tym, co najlepsze z natury.

Więcej