***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Jastkowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Jastków

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Różnorodność w codziennej diecie zaczyna się od doboru najlepszej jakości składników. Doskonale o tym wiemy – zespół naszych ekspertów niestrudzenie pracuje nad tym, aby aktualne menu było nie tylko wartościowe, ale także inspirujące. Przekonaj się, że catering Proszę Zdrowie to coś więcej niż zwykła dieta pudełkowa. Każdy z zaproponowanych przez nas wariantów diety jest wegański i bezglutenowy, a przy tym – oparty na ozonowanych warzywach, owocach oraz nierafinowanych tłuszczach. Dzięki temu udało się nam opracować jadłospis, który nie tylko wspiera pracę całego organizmu, ale także znakomicie smakuje. Zapomnij o katorżniczej diecie i sprawdź w jaki sposób zbilansowane odżywianie może na stałe zagościć w Twoim życiu. Zaufaj naszej jakości.

Catering dietetyczny w Jastkowej i okolicy

Catering dietetyczny w Jastkowej i okolicy

Nasze pakiety rozwozimy także na terenie takich miejscowości, jak Jastków, Marysin, Natalin, Dębówka, Dąbrowica oraz Płouszowice-Kolonia. Nie wiesz na który pakiet się zdecydować? Zamów pakiet próbny i poznaj proponowane przez nas smaki.

Więcej