👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Inowrocław
image image

Najlepszy catering wegański Inowrocław

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering wegański Inowrocław, dzięki któremu całe życie stanie się lepsze

Wychowanie dzieci, obowiązki domowe, praca zawodowa, czy opieka nad seniorami, to codzienność wielu z nas. Nic więc dziwnego, że brakuje nam czasu i sił na samodzielne dbanie o własną dietę. Właśnie dlatego nasz catering wegański Inowrocław to rozwiązanie, które znacznie podnosi komfort życia. Korzystając z naszej usługi gastronomicznej, bez trudu będziemy mogli cieszyć się wolną chwilą tylko dla siebie, jednocześnie dbając o własną dietę każdego dnia. Jak to możliwe?f Dieta wegańska Inowrocław sprawia, że nie musimy samodzielnie gotować. Co więcej, możemy raz na zawsze pożegnać się z koniecznością stania w korkach miejskich, jak również w niekończących się kolejkach do kas, by wykonać zakupy niezbędnych nam artykułów spożywczych. To wszystko sprawia, że każdego dnia zyskujemy około 3-4 godzin dodatkowego czasu dla siebie, i swoich bliskich. Co więcej, nasze gotowe jedzenie pozwala na wygospodarowanie oszczędności w domowym budżecie. Każdego dnia otrzymują Państwo dokładnie tyle jedzenia, ile przeznaczone jest do konsumpcji. Dzięki temu nie ma ryzyka, że kupimy zbyt dużą ilość produktów, które utracą termin przydatności do spożycia, finalnie lądując w koszu. Właśnie dlatego nasz catering jest usługą, która wpisuję się w upodobania najbardziej wymagających użytkowników.

 

Nasza dieta wegańska Inowrocław- szeroka gama wielu, różnorodnych modeli żywienia do wyboru

Nasza dieta wegańska Inowrocław to bardzo obszerna oferta. To sprawia, że bez trudu będą mogli Państwo odnaleźć dla siebie i swoich bliskich doskonały wariant żywienia. W najbardziej ogólnym ujęciu cała nasza oferta może zostać podzielona na trzy, główne kategorie. Pierwsza z nich to diety wegańskie. Tutaj posiłki zostały przygotowane tylko i wyłącznie na podstawie produktów roślinnych. W praktyce oznacza to, że można odnaleźć w tym wariancie żywienia grzyby, owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, czy rośliny strączkowe. Druga opcja nazywana jest dietą wegetariańską. W tym przypadku posiłki uzupełnione zostały o różnego rodzaju nabiał oraz jaja, które stanowią cenne źródło bardzo wielu mikro i makro elementów. Trzecia, najbardziej rozbudowana opcja, to diety wegetariańskie z rybami. Jak łatwo się domyślić po samej nazwie, menu zostało wzbogacone o mięso różnych gatunków ryb, które podane jest w niezwykle apetycznej formie.

Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że nasz catering dietetyczny został wyposażony także w menu o charakterze specjalistycznym. Dzięki temu z naszej oferty mogą korzystać także osoby, które mierzą się z różnego rodzaju chorobami przewlekłymi. Dla przykładu wyróżnić można m.in. dietę dr Dąbrowskiej. To perfekcyjna propozycja żywienia dla osób, które chorują na nadciśnienie tętnicze krwi, wysoki poziom cholesterolu, różnego rodzaju stany zapalne w organizmie. Dużą popularnością cieszy się także dieta bez glutenu i bez laktozy. To wariant, który wpisze się w upodobania osób cierpiących na różnego rodzaju alergie pokarmowe oraz celiakię.

Więcej

Jakość, która wyróżnia nas na tle innych

Nasz catering wegański Inowrocław wyróżnia się na tle innych. Dbamy o jego naturalność. Przykłady ogromną wagę, by nie znalazły się w nim sztuczne środki chemiczne, takie jak m.in.: barwniki spożywcze, konserwanty, czy polepszacze smaku. Dzięki temu nasza oferta bez obaw może być serwowana dla dzieci, już od 3 roku życia, dla kobiet w ciąży, czy karmiących piersią. Co więcej, nasze menu układane jest przez dietetyków, dzięki czemu oferowane jedzenie jest nie tylko wyjątkowo pyszne, ale także pełnowartościowe i doskonale zbilansowane.

Każdego dnia wiele osób mierzy się z własnymi słabościami. Coraz więcej osób pragnie popracować nad swoim zdrowiem oraz wyglądem. Nic więc dziwnego, że nasza usługa gastronomiczna jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu, bądź nie wiedzą, jak rozpocząć prowadzenie higienicznego trybu życia, pełnego zdrowych nawyków żywieniowych. Postaw na nasze sprawdzone jedzenie i ciesz się z dokonanego wyboru przez długi czas. Przekonaj się osobiście, jakie to proste. Do dzieła!.

Więcej