***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Gostynina i okolic
image image

Smaczny catering wegański Gostynin

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz przetestować nową dietę, ale w przeszłości zniechęciła Cię do tego jakość zamówionego cateringu? Zaufaj nam, a udowodnimy że można postawić na dietę pudełkową, która będzie zarówno wartościowa dla organizmu, jak również smaczna i odpowiednio sycąca. Znakomity smak potraw stanowi podstawę dla czerpania przyjemności z jedzenia. Zatroszcz się o swoje dobre samopoczucie! Proszę Zdrowie oferuje różnorodne opcje diety dla wszystkich osób stawiających na opcje wegańskie i bezglutenowe. Nasze menu jest oparte na najwyższej jakości składnikach. Wykorzystujemy ozonowane warzywa, owoce, wartościowe tłuszcze oraz produkty pozbawione konserwantów, GMO i aromatów. W naszej kuchni wybieramy to, co najlepsze z natury. Menu powstaje pod okiem dietetyków, czuwających nad jakością każdego z proponowanych przez nas pakietów.

Catering dietetyczny w Gostyniniu i okolicy

Catering dietetyczny w Gostyniniu i okolicy

Dostawa obejmuje swoim zasięgiem także Gostynin i okolice. Posiłki pakujemy ekologicznie, sięgając po materiały z recyklingu. Każdy pakiet jest przewożony w optymalnych warunkach, dbając o zachowanie ciągłości łańcucha chłodniczego. Dzięki temu z nami jesz zawsze świeżo, smacznie i wartościowo!

Więcej