☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Górna i okolic
image image

Pyszny catering wegański Górno

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Żyjesz w biegu i nie masz czasu gotować? Planowanie diety zajmuje zbyt dużo czasu? Poznaj więc sposób na odżywianie w zgodzie z potrzebami organizmu – bez konieczności planowania, robienia zakupów czy spędzania czasu w kuchni. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie to rozwiązanie dla każdego, kto poprzez dietę chce unormować masę ciała, poprawić jakość przemiany materii oraz zyskać więcej energii do mierzenia się z codziennymi wyzwaniami. Proponujemy w pełni wegańskie i bezglutenowe menu, dostępne w kilkunastu wariantach, spośród których możesz wybrać ten, który najlepiej będzie zgrywał się z Twoimi potrzebami. Poznaj nowe, ekscytujące smaki, inspirowane naturą i ciesz się korzyściami, jakie zapewni Ci porcja witamin, minerałów oraz składników odżywczych. Gotujemy świeżo, naturalnie i na bazie najwyższej jakości produktów.

Catering dietetyczny w Górnie i okolicy

Catering dietetyczny w Górnie i okolicy

Interesuje Cię opcja dowozu cateringu dietetycznego do miejscowości Górno lub Cedzyna? Zamów wybrany wariant naszej diety, a posiłki pełne smaku i dobroczynnych składników będą regularnie trafiać wprost pod wskazany adres.

Więcej