***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Goczałkowic-Zdroju i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Goczałkowice Zdrój

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering dietetyczny Proszę Zdrowie powstał w oparciu o filozofię holistycznego podejścia do odżywiania. Wierzymy, że odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa dla dobrego samopoczucia oraz zachowania zdrowia całego organizmu. Dzięki wartościowym posiłkom, opartym na wysokiej jakości składnikach, możesz łatwiej zapanować nad masą ciała, a także pobudzić swój metabolizm. Odpowiednie menu wesprze także każdą osobę aktywną fizycznie, a także sprawdzi się jako opcja dla osób, które eliminują ze swojej diety konkretne produkty. Co najważniejsze, dieta pomoże Ci w utrzymaniu dobrego samopoczucia i pełni sił. Przygotowaliśmy wybór wariantów diety, spośród których dobrać możesz opcję najlepiej dopasowaną do Ciebie pod względem Twojego wieku, stylu życia oraz przedsięwziętych celów. Zaufaj naszej wiedzy oraz kuchni inspirowanej tym, co najlepsze z natury.

Catering dietetyczny w Goczałkowicach-Zdrój i okolicy

Catering dietetyczny w Goczałkowicach-Zdrój i okolicy

Zamieszkujesz Goczałkowice-Zdrój lub okoliczną miejscowość? Zapoznaj się z zamieszczoną na naszej stronie mapą dowozu i sprawdź, czy nasi dostawcy będą dowozić wybraną dietę także pod Twoje drzwi.

Więcej