***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Głowna i okolic
image image

Catering wegański Głowno w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dla osiągnięcia celów związanych z wyglądem sylwetki oraz zdrowiem niezbędna jest odpowiednia dieta, dopasowana do potrzeb organizmu. W Proszę Zdrowie wiemy w jaki sposób do tego podejść. Przygotowaliśmy szeroką ofertę, na którą składa się wybór wielu różnorodnych pakietów cateringu. Chcesz wprowadzić do swojego menu więcej warzyw i owoców? Poszukujesz sposobu na zapewnienie sobie zastrzyku witamin? Zależy Ci na efektywnym wsparciu organizmu podczas wymagającego treningu? Jeśli tak, zapoznaj się z naszym wegańską dietą, dostępną pod postacią codziennego pakietu posiłku, lunchy oraz diet specjalistycznych. Możesz jeść zdrowo, wartościowo oraz smacznie – nie martwiąc się o samodzielne przygotowywanie posiłków.

Catering dietetyczny w Głownie i okolicy

Catering dietetyczny w Głownie i okolicy

W Proszę Zdrowie proponujemy dostawę pakietów diety pod wskazany adres, także dla osób zamieszkujących Głowno oraz okoliczne miejscowości. Zasięgnij porady naszych ekspertów lub wybierz próbny pakiet diety i ciesz się z zastrzyku cennych składników odżywczych.

Więcej