***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Dobrzykowic i okolic
image image

Smaczny catering wegański Dobrzykowice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Sposób codziennego odżywiania jest ważny nie tylko dla zachowania prawidłowej wagi ciała. To, co ląduje na Twoim talerzu będzie miało także znaczenie dla Twojego samopoczucia. Postaw zatem na to, co najlepsze. Jeśli chcesz rozpocząć dietę pudełkową, zaufaj doświadczeniu Proszę Zdrowie i sięgnij po menu skrojone na miarę Twoich potrzeb już teraz! Proponujemy pakiety diety ketogenicznej, wariant sirtuinowy, dietę low fodmap, a także wiele innych opcji, dedykowanych dla osób trenujących oraz dla wszystkich na diecie redukcyjnej. Nasze posiłki są komponowane w oparciu m.in. o świeże warzywa, owoce oraz najwyższej jakości tłuszcze w których zawarte są najbardziej wartościowe dla organizmu składniki.

Catering dietetyczny w Dobrzykowicach i okolicy

Catering dietetyczny w Dobrzykowicach i okolicy

W nasze pakiety możemy zaopatrywać także osoby zamieszkujące Dobrzykowice oraz okoliczne miejscowości. Zatroszczymy się o zachowanie pełni świeżości i znakomitego aromatu dostarczanym w Twoje ręce wariantów diety. Odżywiaj się w sposób zgody z potrzebami Twojego organizmu – smacznie i zdrowo!

Więcej