***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Długołęki i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Długołęka

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nadszedł czas na zmianę nawyków żywieniowych na lepsze! Możesz jeść zdrowo, wartościowo i smacznie pracując jednocześnie na redukowaniu zbędnych kilogramów. Jeśli takie podejście trafia w Twoje potrzeby, catering dietetyczny Proszę Zdrowie jest opcją właśnie dla Ciebie. Proponujemy wegańskie i bezglutenowe menu, bazujące na ozonowanych warzywach i owocach, a także na dodatku najwyższej jakości tłuszczy roślinnych. Posiłki powstają bez cukru, nabiału oraz wysoce przetworzonej żywności wzbogaconej o polepszacze – a mimo tego gwarantujemy, że każda porcja zachwyci maksimum wybornego smaku i aromatu. Wśród opracowanych przez naszych ekspertów wariantów diety dostępne jest m.in. menu ketogeniczne, dieta low fodmap, posiłki bogate w sirtuiny, a także pakiety dedykowane dla osób trenujących oraz na diecie redukcyjnej.

Catering dietetyczny w Długołękach i okolicy

Catering dietetyczny w Długołękach i okolicy

Czy wiesz, że nasze pakiety rozwozimy także na terenie mniejszych miejscowości, takich jak Długołęka? Wybrany pakiet diety będzie dostarczany pod wskazany adres na terenie Długołęki oraz okolic. Nasze posiłki pakujemy w taki sposób, aby móc zawsze zagwarantować im pełnię świeżości i smaku, który rozpieści Twoje podniebienie.

Więcej