***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Czernichowa i okolic
image image

Pyszny catering wegański Czernichów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wartościowe odżywianie to podstawa dla prawidłowego funkcjonowania organizmu – to jasne, ale czy zdrowa dieta oznaczać musi wyłącznie same wyrzeczenia i rezygnację z przyjemności jedzenia? Zdecydowanie nie, o czym przekona Cię catering dietetyczny Proszę Zdrowie. Każdy z oferowanych przez nas wariantów jadłospisu został opracowany tak, aby dostarczał pełni wartościowych składników, a przy tym był smaczny. Nasza kuchnia jest wegańska i bezglutenowa, skomponowana ze świeżych warzyw oraz naturalnych produktów roślinnych. Nie martw się o konserwanty czy obecność utwardzonych tłuszczów – rezygnujemy z nich całkowicie. Dzięki temu możemy oferować jadłospis, który wspomaga normalizację masy ciała, prawidłową przemianę materii oraz dobre samopoczucie, każdego dnia.

Catering dietetyczny w Czernichowie i okolicy

Catering dietetyczny w Czernichowie i okolicy

Wybierz menu, które najlepiej pomoże w realizacji Twoich celów. Nasze pakiety dostarczamy na terenie całej Polski, także do miejscowości jak Czernichów oraz Nowa Wieś Szlachecka. Posiłki dostarczamy w opakowaniach z materiałów recyklingowych.

Więcej