***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Czeladzi i okolic
image image

Smaczny catering wegański Czeladź

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Utrzymanie zbilansowanej diety nierzadko okazać się może trudne. Jeśli masz problem z samodzielnym określeniem kaloryczności posiłków, chcesz zrezygnować z podjadania i postawić na wysokiej jakości składniki, sprawdź catering dietetyczny od Proszę Zdrowie! Nasz zespół kucharzy i dietetyków pracuje aby każdego dnia w Twoje ręce mogły trafiać znakomite posiłki oparte na świeżych warzywach i najlepszych tłuszczach roślinnych. Przekonaj się, że wegańska dieta może nie tylko smakować, ale także dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Co więcej, każdy posiłek to także uczta dla zmysłów – stawiamy na różnorodne i bogate menu oraz ekscytujące smaki. Sprawdź naszą ofertę i zamów odpowiedni pakiet diety pudełkowej już dzisiaj! 

Catering dietetyczny w Czeladzi i okolicy

Catering dietetyczny w Czeladzi i okolicy

Pakiety naszych dań rozwozimy na terenie całej Polski, dbając o to aby trafiły także w ręce osób zamieszkujących Czeladź oraz okolice. Wybieraj spośród wariantów diety dostępnych w opcji keto, sirtuinowej, low fodmap czy wysokoenergetycznej. Zapraszamy.

Więcej