☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Choroszcza i okolic
image image

Pyszny catering wegański Choroszcz

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

W Proszę Zdrowie proponujemy dietetyczne menu, które opracowywane jest we współpracy naszych ekspertów: dietetyków oraz zespołu kucharzy, który wiedzą jak gotować zdrowo i smacznie. Proponujemy szeroki wybór dostępnych wariantów, które możesz dobrać do swojego wieku, wymagań żywieniowych lub nawet pory roku – aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby organizmu. Każdy z naszych pakietów jest wegański oraz przygotowywany z produktów bezglutenowych. Nie stosujemy produktów GMO, kiepskiej jakości tłuszczów, cukru czy konserwantów. Tworzymy posiłki od podstaw, w trosce o wydobycie z naszych produktów pełni smaku i dobroczynnych właściwości. Nasze menu nieustannie się zmienia! Wiemy, że zróżnicowana dieta to podstawa dla odżywiania ciała oraz zapobiegania nudzie. Pamiętaj, że dieta to nie wyrok, ale styl życia, w którym chcemy Cię jak najlepiej wspierać.

Catering dietetyczny w Choroszczy i okolicy

Catering dietetyczny w Choroszczy i okolicy

Zamieszkujesz Choroszcz, Żółtki, Barszczewo, Oliszki, Sienkiewicze, Łyski, Porosły, Krupniki, Sikorszczyznę, Klepacze lub Turczyn? Wybierz menu dla siebie, a my dostarczymy posiłki pod wskazany adres.

Więcej