***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Brzegu i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Brzeg

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Działasz aktywnie, bez dodatkowego czasu aby gotować? Rozumiemy to. Oferujemy łatwy sposób na odżywianie zgodne z potrzebami organizmu – szybko, wygodnie i bez konieczności planowania czy gotowania. Poznaj catering dietetyczny od Proszę Zdrowie, odpowiedni dla każdego, kto chce naturalnie unormować masę ciała, wesprzeć procesy przemiany materii oraz zyskać nową energię do stawiania czoła codziennym wyzwaniom. Przedstawiamy wegańskie i bezglutenowe menu, dostępne w kilkunastu różnorodnych opcjach. Poznaj wybór nowych smaków, inspirowanych naturą! Postaw na zdrowie i ciesz się korzyściami, jakie zapewni Ci pakiet posiłków dopasowanych do Twojego wieku, płci i aktualnych potrzeb żywieniowych. Zawsze świeżo, naturalnie i na bazie najwyższej jakości produktów!

Catering dietetyczny w Brzegu i okolicy

Catering dietetyczny w Brzegu i okolicy

Zatem? Zainteresowała Cię opcja dowozu cateringu dietetycznego do miejscowości Brzeg? Wybrany wariant naszej diety możesz zamówić wygodnie, w każdej chwili, a smakowite posiłki będą trafiać wprost pod wskazany adres. Zafunduj organizmowi wzmocnienie dawką witamin i składników odżywczych!

Więcej