👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Bochni i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Bochnia

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dieta to nie tylko wyrzeczenia i konieczność rezygnacji z ulubionych dań. To przede wszystkim jedzenie w sposób różnorodny, ciekawy i wartościowy. Nie wiesz jak samodzielnie opracować dietę? Pozostaw to nam. Proszę Zdrowie to dietetyczny catering, tworzony z myślą o różnorodnych potrzebach organizmu. W naszej ofercie dostępne jest menu ketogeniczne, sirtuinowa, dieta low fodmap, a także warianty wysokoenergetyczne, niskokaloryczne i pakiety świeżo tłoczonych soków. Co nas wyróżnia? Jakość przygotowywanych posiłków: gotujemy świeżo, smacznie, wegańsko, bez dodatku glutenu, cukru czy konserwantów. Czas na żywieniowy zwrot ku naturze. Zapewnij swojemu organizmowi codzienne wzmocnienie porcją witamin i składników odżywczych – bez chemii i aromatów.

Catering dietetyczny w Bochni i okolicy

Catering dietetyczny w Bochni i okolicy

Twoja nowa dieta może być dopasowana wedle konkretnych wyznaczników: wieku, płci, zapotrzebowania kalorycznego i nietolerancji pokarmowych. Sprawdź naszą ofertę już dzisiaj. Zamów wybrany pakiet z codziennym dowozem, także na terenie Bochni i okolic.

Więcej