***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Bobrownik i okolic
image image

Catering wegański Bobrowniki w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dobry, wegański catering dietetyczny? Sprawdź Proszę Zdrowie. W naszej filozofii stawiamy na łączenie tego co naturalne, zdrowe i wartościowe w smakowite posiłki, którymi możesz cieszyć się przez cały tydzień. Jeśli w ciągu dnia brakuje Ci czasu na zakupy, gotowanie i planowanie posiłków, catering pudełkowy może okazać się opcją właśnie dla Ciebie. Ponadto, odpowiednio zbilansowany jadłospis pomoże również w realizacji Twoich przedsięwzięć, jak np. utrata nadprogramowych kilogramów czy rozbudowa masy mięśniowej. Razem z nami przekonasz się, że dieta nie musi być męcząca i nudna. Odkryj nowe smaki i ciesz się znakomitym jedzeniem pozbawionym dodatku konserwantów, polepszaczy czy wysoko przetworzonych półproduktów.

Catering dietetyczny w Bobrowniku i okolicy

Catering dietetyczny w Bobrowniku i okolicy

Miejscowości takie jak Bobrowniki, Siemonia, Twardowice, Rogoźnik, Dobieszowice oraz Wymysłów znajdują się w obszarze naszej dostawy. Dbamy o to, aby przez 6 dni w tygodniu w Twoje ręce trafiał wybrany pakiet diety. Zaufaj naszej jakości i ciesz się smakiem zdrowia.

Więcej