☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Blachowni i okolic
image image

Smaczny catering wegański Blachownia

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jeśli chcesz odżywiać się zdrowo i smacznie – bez konieczności samodzielnego liczenia kalorii i gotowania, poznaj catering dietetyczny Proszę Zdrowie. Dopasowana do Twojego stylu życia dieta pomoże Ci w skutecznej realizacji celów związanych z unormowaniem masy ciała, bez rezygnowania z przyjemności jaką daje dobre jedzenie! Sprawdź nasze menu, w którym zawierają się różnorodne warianty diety, w tym ketogennej, sirtuinowej, low fodmap czy wysokoenergetycznej. Sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości składniki, komponując je w wegańskie i bezglutenowe posiłki, których smak pokochasz. Zaufaj naszej jakości i przekonaj się jak wiele korzyści dla organizmu może nieść ze sobą odpowiednio zbilansowana dieta.

Catering dietetyczny w Blachowni i okolicy

Catering dietetyczny w Blachowni i okolicy

Wybrany przez Ciebie pakiet diety dostarczamy także na terenie takich miejscowości jak Blachownia, Wyrazów oraz Łojki. Gwarantujemy, że jedzenie trafi w Twoje ręce świeże i szczelnie zapakowane, przez 6 dni w tygodniu. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na znakomity smak i maksimum wartości odżywczych w każdym posiłku.

Więcej