***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Bielan Wrocławskich i okolic
image image

Pyszny catering wegański Bielany Wrocławskie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dieta nie musi być przykrym doświadczeniem. Odżywiaj się tak, aby nie brakowało Ci energii w ciągu dnia, a Twój metabolizm pracował wydajnie i zdrowo. Sprawdź przygotowane przez ekspertów Proszę Zdrowie warianty diety: ketogenicznej, low fodmap, sirt oraz menu oparte w wytyczne Postu dr. Dąbrowskiej. Możesz zdecydować się na menu o odpowiedniej kaloryczności, zawierające kompozycję składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Dokładamy starań, aby pakiety posiłków na cały dzień mogły zachwycić Cię znakomitym smakiem i wyglądem. W końcu jest to ważne, aby dieta mogła stać się elementem nowego stylu życia, zamiast tylko przykrym obowiązkiem. Menu możesz dopasować odpowiednio do Twojego wieku, płci i celów.

Catering dietetyczny w Bielanach Wrocławskich i okolicy

Catering dietetyczny w Bielanach Wrocławskich i okolicy

Zamieszkujesz Bielany Wrocławskie? Zespół naszych dostawców może zatem doręczać wybrany pakiet posiłków wprost pod wskazany adres – regularnie, przez 6 dni w tygodniu, zapakowany ekologicznie i szczelnie. Poznaj nowy sposób odżywiania!

Więcej