***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Białego Dunajca i okolic
image image

Pyszny catering wegański Biały Dunajec

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zapraszamy do zapoznania się z menu inspirowanym bogactwem natury. Proszę Zdrowie to catering dietetyczny oparty wyłącznie na najlepszych składnikach, pozbawionych sztucznych dodatków, polepszaczy czy aromatów. Zależy Ci na wprowadzeniu zmiany w diecie? W natłoku obowiązków nie jest trudno aby zapomnieć o prawidłowym zbilansowaniu posiłków w ciągu dnia. Niewłaściwa dieta to wstęp do gorszego samopoczucia, spadku energii czy trudności z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. My jednak możemy pomóc. Wybierz pakiet spośród naszych wegańskich i bezglutenowych opcji. Keto, sirtfood, low fodmap czy wariant odpowiedni przy diecie wysokoenergetycznej – niezależnie na to, co postawisz, my dołożymy starań aby każdego dnia w Twoje ręce mógł trafić pakiet smakowitych posiłków, opartych na bazie najwyższej jakości składników. Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów.

Catering dietetyczny w Białym Dunajcu i okolicy

Catering dietetyczny w Białym Dunajcu i okolicy

Dostawa cateringu pudełkowego to już nie tylko domena wielkich miast. Z opcji wygodnej dostawy pod wskazany adres mogą się cieszyć także osoby zamieszkujące Biały Dunajec i okolice. Zapraszamy!

Więcej