Złap kody rabatowe na diety! 👉 kod: jesien5 (-5% zniżki na diety do 5 dni) / 👉 kod: jesien7 (– 7% zniżki na diety od 6 dni)
🔔 Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Bełchatowa i okolic
image image

Smaczny catering wegański Bełchatów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wartościowa i różnorodna dieta nie musi wiązać się wyłącznie z samymi wyrzeczeniami. Nie musisz poświęcać ogromnej ilości czasu i energii, aby każdego dnia móc cieszyć się zdrowymi posiłkami, które będą odpowiednio wspierać Twój organizm. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie oferuje wybór opcji diet codziennych, specjalistycznych, lunchowych oraz detoksów sokowych. Nasze pakiety są oparte na najwyższej jakości składnikach. Sięgamy po ozonowane warzywa, owoce i wysokiej jakości tłuszcze. Gotujemy bez stosowania dodatku cukru, konserwantów czy polepszaczy smaku. Dbamy o to, aby dieta mogła jak najlepiej wpisywać się w potrzeby Twojego organizmu. Postaw na opcję dla siebie i ciesz się jedzeniem, które smakuje i efektywnie odżywia Twój organizm.

Catering dietetyczny w Bełchatowie i okolicy

Catering dietetyczny w Bełchatowie i okolicy

Wybraną dietę możesz otrzymywać przez 6 dni w tygodniu. Ponadto, nasze pakiety rozwozimy nie tylko na terenie największych miast, ale także mniejszych miejscowości, takich jak Bełchatów. Sprawdź opcje od Proszę Zdrowie i zadbaj o różnorodność w swoim codziennym jadłospisie, już dzisiaj.

Więcej